Na prelep sončni dan (sreda, 11. 10. 2017) smo se otroci, starši in vzgojiteljici skupine Sončkov odpravili na pohod ob reki Kolpi. Zbrali smo se ob 16.30 v Sečjem selu (VDC – enota Vinica) in se veselo podali na pot. Med hojo smo opazovali reko Kolpo, ribiče in najbolj zabavno se nam je zdelo, ko je jesensko listje, ki je pričelo odpadati iz dreves, zašuštelo pod našimi nogami. Sonce nas je prijetno grelo, zato smo poiskali miren kotiček ob reki in pomalicali. Pot nas je vodila do Prokšeljevega mlina, ki smo si ga z veseljem ogledali. Še posebej zanimiva so se nam zdela velika in stara mlinska kolesa. Še malo smo se poigrali na pesku ob mlinu in opazili, da je sonče pričelo zahajati. Vsega lepega je enkrat konec in tako smo se tudi mi odpravili nazaj do naše izhodiščne točke. Seveda smo si vmes vzeli čas za še eno malico, ker vsi zelo radi jemo (otroci, starši in vzgojiteljici). Ob koncu našega druženja smo si še prijazno pomahali in si zaželeli lahko noč. Navidenje jutri v vrtcu.

Vzgojiteljici Petra in Nika

[Galerija ni najdena]