V petek, 23. 3. 2018, smo v skupini Sončkov (v okviru teme zvok), nestrpno pričakovali prav poseben obisk, in sicer pevca skupine 2B, Gašperja Miheliča. Ko je Gašper stopil v našo igralnico, so ga otroci očarano opazovali in zelo pozorno prisluhnili njegovi razlagi o inštrumentu kitari. Gašper je najprej zapel pesmi na željo otrok, potem pa nam je predstavil še svojo avtorsko skladbo Privid https://www.youtube.com/watch?v=-_ax-2oZ8kU. Otroci so mu res pozorno prisluhnili, saj jih je zelo prevzel zvok kitare in Gašperjevega izjemnega glasu. Ker se je naše druženje spremenilo v pravi mali koncert, smo hitro povabili še vse ostale otroke iz skupin Pikapolonic, Rožic in Čebelic, da se nam pridružijo. Nato smo vsi, tako otroci, kot vse strokovne delavke vrtca, ubrano zapeli z Gašperjem. Zapeli smo: Mi se mamo radi, Ringa raja, Kuža pazi, Na Planincah in še…Gašperju se lepo zahvaljujemo za prijetno pojoče dopoldne in mu sporočamo, da smo izredno ponosni, ker imamo v našem majhnem kraju, tako talentiranega mladega pevca in da nas je obiskal v vrtcu. Na njegovi pevski poti pa mu želimo čim več kreativnih in uspešnih trenutkov.

Hvala Gašperju Miheliču za s čarobnimi zvoki polepšan dopoldan.

Otroci in vzgojiteljice Enote vrtca pri OŠ Vinica.