Pa je prišel težko pričakovani dan, VRTEC V NARAVI.

Čebelice smo se danes zjutraj, 28. 5. 2018, odpravili v Črmošnjice, kjer bomo bivali 3 dni.

Prvi dan je že za nami. Sporočamo vam, da smo srečno prispeli in da se imamo super.

Najprej smo se udobno namestili v svoje sobe, si preoblekli postelje, nato pa si izbrali imena naših dveh skupin. Eni smo muce, druga skupina pa Komarčki. S škornji smo se sprehodili do potočka, kjer smo iskali življenje v vodi. Izvedeli smo veliko novih, zanimivih stvari. Izdelali smo si tudi lutke. Dom Lipa ima zelo veliko igrišče, kjer preživljamo svoj prosti čas. Hrana je odlična, tako da tudi lačni nismo. Zvečer smo se stuširali, veselo skočili v postelje in zdaj že pridno sanjamo…

Da pa ne boste v skrbeh, si lahko pogledate kar sami.

Lepo vas pozdravljamo.

Čebelice, Nina in Simona.