Ponedeljek, 11. 6. 2018, juheejjj komaj smo čakali ta dan, saj smo se namreč zelo veselili skupnega popoldanskega druženja ob reki Kolpi. Ob 17. uri smo se zbrali otroci, starši in vzgojiteljici skupine Sončkov ter se iz vasi Damelj, odpravili na pohod ob reki Kolpi. V zavetju dreves, smo poiskali prijetno senco. Pot nam je prekrižala tudi mlada srnica, ki je smuknila v grmovje. Ob reki Kolpi smo na leseni mizici našli pismo, v kateremu je bila uganka, ki smo jo z lahkoto uganili in tako izvedeli, kaj se skriva v vrečki…ČEŠNJE. O kako smo jih z veseljem pojedli. Prav slastne so bile. Naš pohod smo nadaljevali do mlina in gostišča Žeja v Damlju. Tam smo si ogledali plezalno steno. Nekateri pogumnejši so se tudi preizkusili na njej. Naše druženje smo zaključili ob petju in plesu ter odlični pici. Imeli smo se zelo lepo in igrivo.

Hvala staršem in otrokom za prečudovito skupno druženje.

Vgojiteljici Petra in Nika