V sredo, 14. 11. 2018, nas je v skupini obiskal lovec in hkrati gozdar po poklicu, gospod Branko Flajnik. Otroci so ga z navdušenem sprejeli in si radovedno ogledovali njegovo zeleno lovsko obleko ter klobuk. Gospod Branko nam je pomagal ugotoviti, katere plodove, listke in vejice, smo prinesli iz gozda. Razložil nam je tudi, kaj vse gozdarji počnejo v gozdu. Povedal nam je, katere živali živijo v gozdu in nas opozoril, da otroci nikoli ne smejo sami v gozd, ker so nekatere živali nevarne. Otroke je najbolj pritegnilo, ko nam je opisoval svojo delovsko opremo ( motorna žaga, čelada, sekira, rokavice…). Ob koncu srečanja, smo skupaj zapeli pesem Živali jeseni in lovcu podarili darilo za spomin na naše skupno druženje.

Vzgojiteljici in otroci skupine Sončkov, se prisrčno zahvaljujemo gospodu Branku Flajniku za prijetno, poučno, zanimivo, skupno druženje. Hvalaaaa!