V torek, 22. 10. 2019, smo se otroci in vzgojiteljice skupin Gumbkov, Rožic, Čebelic odpravili na igrišče OŠ Vinica. Tam so nas pričakale članice društva Šola zdravja, s katerimi smo se predhodno dogovorili, da se bomo skupaj razgibali. Jutranjo telovadbo smo pričeli z rajanjem v krogu, in sicer ob osmi uri. Sledil je sklop vaj za lokalno ogrevanje telesa in nato osrednji del, s katerimi smo razgibali celotno telo. Razgibavanje smo zaključili s postopnim umirjanjem. Za konec smo še pozdravili sonce, ki nas je že prijetno božalo in grelo. Zahvalili smo se udeleženkam Šole zdravja za krasno gibalno uro, in odšli v vrtec, na zdrav in okusen zajtrk.

Zahvaljujemo se članicam društva Šola zdravja za povabilo in izvedbo jutranjega razgibavanja.

Otroci in vzgojiteljice skupin Gumbkov, Rožic in Čebelic