Spoštovani starši,

Vlada RS je na današnji seji (5. 11. 2020) odločila, da vrtci tudi v prihodnjem tednu nadaljujejo z delom na enak način.

V vrtec pripeljete otroka samo tisti, ki varstvo NUJNO potrebujete, ker ste zaposleni in nimate možnosti zagotovitve drugega varstva za svojega otroka.

Župan naše občine je sprejel sklep, da vrtec kljub odloku Vlade RS ostaja odprt, a deluje v zmanjšanem obsegu. V primeru, da pripeljete otroka v vrtec, je potrebno vzgojiteljici oddati potrdilo delodajalca za oba starša, s katerim boste izkazali potrebo po nujnem varstvu (tisti, ki vključujete otroka v vrtec na novo).

Prav tako morate starši, ki otroka niste imeli vključenega v vrtec v tem času, v ponedeljek prinesti izpolnjeno in podpisano izjavo, da je otrok zdrav in da v obdobju zadnjih 10 dni ni bil v stiku z okuženo osebo.

V naslednjih dneh spremljajte spletno stran vrtca in šole, kjer bomo sproti objavljali podatke glede odprtosti in delovanja vrtca.

Pazite nase in ostanite zdravi.