Spoštovani starši,

ker se epidemiološko stanje v naši državi še vedno ne izboljšuje, bomo z zagotavljanjem nujnega varstva otrok nadaljevali tudi v času od 21. 12. 2020 dalje. Kako bo potekalo naše delo od 4. 1. 2021 dalje, še ne vemo. Preko spletne strani boste pravočasno obveščeni o morebitnih spremembah, zato jo redno spremljajte.

Leto, ki se izteka, do nas ni naklonjeno. Želimo si, da bi čim prej lahko vsem vašim otrokom zagotovili varstvo, saj nam je bilo lepo drug z drugim, manjka nam osebni stik, pogrešamo otroški živžav, vrvež v igralnicah in praznično decembrski utrip, ki je bil v vrtcu vsakokrat prav posebno doživetje.

Ob tej priložnosti se vam zahvaljujem za razumevanje, strpnost in prilagajanje številnim spremembam.

Naj bo praznični čas miren, v mislih se dotaknite vseh, ki vam nekaj pomenijo, naj vam bo lepo. Od preteklega leta se poslovimo z upanjem, da bo novo leto predvsem ZDRAVO leto.

Pazite nase, ostanite zdravi in SREČNO v 2021.

mag. Ines Žlogar, ravnateljica

(Skupno 36 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost