Spoštovani starši,

žal je Vlada RS, zaradi še vedno resnih epidemioloških razmer 12. 11. 2020 sprejela odločitev, s katero je podaljšala omejitve.

Vrtci tudi v prihodnjem tednu zagotavljajo varstvo samo za tiste otroke, katerih starši to NUJNO potrebujete, ker ste zaposleni in nimate možnosti zagotovitve drugega varstva za svojega otroka.

Naš vrtec obratuje, ker je župan Občine Črnomelj sprejel sklep, da kljub odloku Vlade RS ostajamo odprti, a delujemo v zmanjšanem obsegu. Tisti, ki vključujete otroka v vrtec na novo, morate vzgojiteljici oddati potrdilo delodajalca za oba starša, s katerim izkazujete potrebo po nujnem varstvu.

Prav tako morate starši, ki otroka niste imeli vključenega v vrtec v tem času, v ponedeljek prinesti izpolnjeno in podpisano izjavo, da je otrok zdrav in da v obdobju zadnjih 10 dni ni bil v stiku z okuženo osebo.

Če karkoli potrebujete, pokličite v tajništvo (07 3647 100) v času uradnih ur med 6.30 in 14.30 ali vzgojiteljico (07 3647 114).

Vsa pomembna obvestila bodo objavljena na spletni strani vrtca, zato jo večkrat obiščite.

Ostanite zdravi in optimistični!