TELEFONSKA ŠTEVILKA VRTCA: 07 36 47 114

V najstarejši skupini Vlakci je danes, 19. MAJA, potekal prav poseben dan, in sicer CICIVESELOŠOLSKI DAN. Po celotni Sloveniji so otroci prejeli vprašalnike, v katere so vpisovali, obkrožali, narisali, dopolnili, odvisno od navodila, ki je bilo zapisano pred vsako nalogo. Vlakci so se nalog lotili sila resno in odgovorno. Delo je potekalo v tišini, otroci so lahko tudi pomagali drug drugemu in se vzpodbujali. Predviden čas reševanja je bil 30 minut. Vlakci so dosegli izredno dober rezultat pri reševanju nalog in smo bili vsi zelo ponosni na to, tako mentorici kot otroci. Vsak otrok bo tudi prejel pohvalo za sodelovanje. Naš Ciciveselošolski dan je potekal poučno in lepo.

Otroci in Cicimentorici Petra in Nika

(Skupno 108 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost