TELEFONSKA ŠTEVILKA VRTCA: 07 36 47 114

V četrtek, 27. 5. 2021, smo imeli v vrtcu prav posebno dopoldne. Polepšali sta nam ga učenki 9. razreda OŠ Vinica, Ana Kolbezen in Klara Gašperič, pod mentorstvom učiteljice Mateje M. Rjavec. Učenki sta nam vsem skupinam posamezno, na različne načine, interpretirali pesem Anje Štefan z naslovom Čez dišeči pomladni travnik. Pesem sta zelo doživeto pripovedovali ob slikah, ki sta jih narisali sami (kamišibaj gledališče) ter ob animaciji ročne lutke (vila). Svoj nastop sta obogatili z domiselno scenografijo in zvočnimi spremljavami (igrali sta na zvončke, ukulele, ropotuljo). Z besedami in gibi (premikanje koprene) sta nam pričarali igrivost pomladnega vetra ter povabili tudi nas, da soustvarjamo. Otroci so zelo uživali v nastopu Ane in Klare, zato se jima zahvaljujemo, da sta nas popeljali v njuno domiselno gledališče. Hvala učiteljici Mateji, Ani in Klari za dopoldne polno prijetnih vtisov.

Hvala!

Vzgojiteljice Enote vrtca pri OŠ Vinica

(Skupno 133 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost