V okviru projekta MESEC KNJIŽNIC je skupina ŽOGIC v četrtek, 21.10.2021, obiskali šolsko knjižnico.
Pri šolskih vratih nas je pričakala knjižnjičarka Barbara Stuhne Vuk in nas pospremila v knjižnico.
Prostor v knjižnici je bil otrokom zanimiv saj so ga obiskali prvič. Čudili so se velikim policam in stojalom s knjigami.
V prijetnem vzdušju nam je knjižničarka prebrala pravljico o Zelo lačni gosenici. Da se gosenice premikajo smo se prepričali ob igri z origami (gosenica). S pihanjem s slamico v gosenico jo lahko prebudimo. Za igro v vrtcu je vsak otrok dobil že izdelano gosenico.
Ob zaključku obiska so otroci dobili kartončke, katere bodo potrebovali pri sposoji knjig v knjižnici . Na šolskem hodniku smo si ogledali šeizdelke učencev , ki so jih naredili v okviru projekta.
Prvi vtisi v knjižnici so bili prijetni in polni novih spoznanj. Hvala knjižničarki Barbari.