TELEFONSKA ŠTEVILKA VRTCA: 07 36 47 114

Spoštovani starši,

danes smo bili obveščeni, da imamo v oddelku Vlakci potrjen primer okužbe s SARS-CoV-2. Zaradi navedenega razloga bo oddelek v karanteni,  ki traja od 8. 11. 2021 do vključno 17. 11. 2021 na domu za visoko rizične kontakte.

Otroci  pa se vrnejo nazaj v vrtec v četrtek, 18. 11. 2021.

Vse nadaljnje epidemiološke postopke bo izvedla epidemiološka služba NIJZ.

Prosim, da tudi ostali starši pozorno spremljajte otrokovo zdravstveno stanje. Če se v tem času pojavijo simptomi ali znaki bolezni covid-19 (slabo počutje, prehladni znaki, kašelj, vročina, težko dihanje, glavobol, bolečine v mišicah, izguba vonja ali okusa, bolečine v žrelu …), naj ostanejo doma, vi pa pokličite osebnega ali dežurnega zdravnika, kjer boste prejeli nadaljnja navodila.

Ključne informacije o koronavirusu SARS-CoV-2 so dostopne na naslednji povezavi: https://www.nijz.si/sl/koronavirus-2019-ncov.

Vse dobro vam želim. mag. Ines Žlogar, ravnateljica

(Skupno 99 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost