TELEFONSKA ŠTEVILKA VRTCA: 07 36 47 114

Vlakci smo se v sredo, 26. 1. 2022, še posebej veselili prav posebnega srečanja z učenko foto krožka OŠ Loka Črnomelj, Anjo Tomanič in mentorico Katarino Pavlakovič. Naše srečanje je potekalo preko aplikacije ZOOM na daljavo. Pogovarjali smo se o tem kaj je fotografija, o motivih fotografiranja in s čim vse lahko fotografiramo. Anja in učiteljica Katarina sta tudi pokazali nekaj svojih izjemnih fotografij in otroke povabili k sodelovanju tako, da so si izmislili naslove za posamezne fotografije. Učiteljica nam je tudi dala dve zanimivi nalogi, ki jih bomo z veseljem izvedli v okviru teme Spoznavamo fotografijo. Zahvaljujemo se Katarini in Anji, da sta poučno obogatili naše raziskovanje fotografije in nam polepšali dopoldne v vrtcu. HVALA! SKUPINA VLAKCI

(Skupno 147 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost