TELEFONSKA ŠTEVILKA VRTCA: 07 36 47 114

V sredo, dan po kulturnem prazniku, smo se Vlakci preko aplikacije Zoom povezali s skupino Zajčkov, Enote vrtca Sonček pri OŠ Belokranjskega odreda Semič. Otroci in vzgojiteljica Mirjana Šutej so nas prijazno pozdravili in se najprej predstavili. Vlakci smo jim pokazali risbe pesnikov Franceta Prešerna in Otona Župančiča ter jih vprašali, če vedo kdo je na sliki. Otroci so vedeli. Nato smo preko pogovornih iger utrjevali, kaj vse vemo o kulturnem prazniku, pesnikih in naših državnih simbolih ter se tako veliko naučili drug od drugega. Našemu srečanju sta se pridružila tudi ravnatelj, gospod Tomaž Pavlakovič ter vodja Enote vrtca Sonček, gospa Vanesa Požek. Nato smo vsi skupaj recitirali pesmi Otona Župančiča iz pesniške zbirke Mehurčki. Ker je naše srečanje trajalo kar dolgo, smo se razgibali s kratkim fit odmorom in drug drugemu predlagali gibalne vaje, ki smo jih izvedli. Naše srečanje je bilo zelo poučno in zanimivo. Vsi smo aktivno sodelovali in se pri tem tudi zabavali. Ob koncu smo si pomahali in si zaželeli vse dobro. Otroci skupine Vlakcev ter vzgojiteljici Petra in Simona, se srčno zahvaljujemo otrokom skupine Zajčkov, njihovi vzgojiteljici Mirjani Šutej, ravnatelju gospodu Tomažu Pavlakoviču ter vodji Enote vrtca Sonček, gospe Vanesi Požek za poučen, prijeten in razgiban dopoldan. HVALA VSEM! Vlakci

(Skupno 77 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost