TELEFONSKA ŠTEVILKA VRTCA: 07 36 47 114

V torek, 5. 4. 2022, nas je v igralnici skupine Vlakcev obiskal policist PU Črnomelj, Anton Čadonič. Najprej smo se pogovorili o tem, kaj je to promet in kako se varno vedemo, ko smo soudeleženi v njem. Otroci so ves čas aktivno sodelovali in odgovarjali na zastavljena vprašanja. Policist nas je opomnil, da moramo biti kot udeleženci v prometu vedno dovolj opazni – nositi rutice, odsevnike tako podnevi kot ponoči. Nato smo se skupaj sprehodili po naši bližnji okolici. Policist Anton nam je ves čas demonstriral varno udeležbo pešcev v prometu. Ustavljali smo se na prehodih za pešce, pogledali levo, desno in še enkrat levo, dvignili roke za večjo varnost in prečkali cesto. Ob tem smo ves čas pozorno poslušali zvoke v okolici. Ob zaključku našega druženja, pa nam je za varno udeležbo v prometu, podaril odsevnike za na roko. Zahvaljujemo se gospodu Antonu Čadoniču, da nam je nazorno in poučno predstavil varno vedenje v prometu in nam podaril odsevnike.

Hvala, Vlakci z vzgojiteljicama Petro in Simono.

(Skupno 194 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost