TELEFONSKA ŠTEVILKA VRTCA: 07 36 47 114

V četrtek, 7. 4. 2022, obeležujemo Svetovni dan zdravja.

Vlakci smo se februarja in marca pogovarjali o tem KAJ JE ZDRAVO IN KAJ NI ZDRAVO, zato smo se z veseljem odzvali na povabilo ga. Tatjane Gregorič, dipl. m. s. s specialnimi znanji ter koordinatorki promocije zdravja in zdravstvene vzgoje ZD Črnomelj, da sodelujemo z našimi likovnimi izdelki na razstavi ob Svetovnem dnevu zdravja.

Letošnji Svetovni dan zdravja v CKZ-ju so poimenovali »Pozdrav zdravju! Pozdrav pomladi!«

Skupaj z referenčnimi MS in cepilnim centrom, so na ta dan organizirali dan odprtih vrat preventivnih aktivnosti. Zato smo na tudi mi obiskali zdravstveno postajo Vinica, si ogledali našo razstavo in se pogovarjali o pomenu skrbi za zdravje in razvijanju zdravega življenjskega sloga. Otroci so bili zelo veseli, da smo sodelovali na razstavi in da smo si jo lahko tudi ogledali.

Zahvaljujemo se ga. Tatjani Gregorič za povabilo k sodelovanju.

Otroci in vzgojiteljici skupine Vlakcev.

(Skupno 105 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost