TELEFONSKA ŠTEVILKA VRTCA: 07 36 47 114

Vlakci smo dobili v ponedeljek, 30. 5. 2022 v vrtcu prav poseben obisk,ki smo ga nestrpno pričakovali. Obiskali so nas otroci skupine Zajčkov, Enote vrtca Sonček pri OŠ Belokranjskega odreda Semič, vzgojiteljici Mirjana Šutej in Mateja Štukelj ter ravnatelj gospod Tomaž Pavlakovič. Najprej so nas prijazno pozdravili in se predstavili. Ugotovili smo, da se že poznamo iz našega Zoom srečanja na daljavo, ki smo ga izvedli v okviru Kulturnega praznika. Prijetno smo pokramljali, zapeli in zaplesali nekaj pesmi in plesov, se posladkali in že je prišel čas za slovo. Ugotovili smo, da je bilo naše druženje zelo zabavno in si obljubili, da se še kdaj srečamo. Otroci skupine Vlakcev ter vzgojiteljici Petra in Simona, se srčno zahvaljujemo otrokom skupine Zajčkov, njihovima vzgojiteljicama Mirjani Šutej in Mateji Štukelj ter ravnatelju gospodu Tomažu Pavlakoviču za lepa darila in dobro voljo, s katero so nam polepšali dopoldan. HVALA VSEM! Vlakci

(Skupno 101 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost