Skoči na glavno vsebino
TELEFONSKA ŠTEVILKA VRTCA: 07 36 47 114

V torek, 6. 9. 2022, nas je v igralnici skupine Balončkov obiskal policist PU Črnomelj, Anton Čadonič. Najprej smo se pogovorili o tem, kaj je to promet in kako se varno vedemo, ko smo soudeleženi v njem. Policist nam je tudi predstavil svoje delo, kaj vse policisti počnejo in otroci so mu postavljali zanimiva vprašanja. Nato smo si pred vrtcem ogledali policijski avto, nad katerim smo bili navdušeni. Ob zaključku našega druženja, pa nam je za spomin policist podaril lutko – policista Leona, ki je postal član naše skupine. Zahvaljujemo se gospodu Antonu Čadoniču, da nam je nazorno in poučno predstavil svoj poklic, poudaril pomen varne udeležbe v prometu in nam podaril lutko.

Hvala, Balončki z vzgojiteljicama Petro in Barbro.

(Skupno 130 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost