Skoči na glavno vsebino
TELEFONSKA ŠTEVILKA VRTCA: 07 36 47 114

Otroci in vzgojiteljice skupin Balončkov in Sovic, smo v torek, 13. 12. 2022 skupaj s Klaudijo Jaketič (Ric Bela krajina), izvedli praznično delavnico. Najprej smo Spominsko hišo Otona Župančiča obiskali Balončki in skupaj s Klaudijo zapeli pesem našega pesnika “Črep na tleh je lonček”. Sledilo je risanje vzorcev na lesene okraske. Za nami so prispele še Sovice in tudi oni so prepevali Župančičeve pesmi in nadaljevali izdelovanje naših okraskov. Skupaj smo ustvarili zelo lepe okraske, s katerimi bomo polepšali ograjo Spominske hiše Otona Župančiča in našega vrtca. Zahvaljujemo se Klaudiji za prisrčno vabilo in ustvarjalne trenutke, otroci, vzgojiteljice Balončkov in Sovic.

(Skupno 149 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost