Skoči na glavno vsebino
TELEFONSKA ŠTEVILKA VRTCA: 07 36 47 114

V sredo, 12. 6. 2024, smo imeli v skupini Žogic zaključno druženje pri Lovski koči na Žežlju. Druženje smo popestrili s krajšim sprehodom do cerkve na Žežlju. Pri cerkvi smo se poigrali in se vrnili nazaj do koče. Pri koči so otroci zaigrali dramatizacijo ob pesmi Potovanje v deželo Balalaj. Živali v igri so bile razposajene, dokler ni prišel lovec s puškico na rami.
Vse prestrašene so se razteple po gozdu.
Po igri smo se posladkali in podružili na terasi pred Lovskim domom. Kljub oblačnemu in meglenemu dnevu smo preživeli prijetno popoldne. Hvala staršem za organizacijo  zaključne prireditve.
                                                                                                                                                                                            vzgojitelja Anka in Sebastjan

(Skupno 88 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost