Skoči na glavno vsebino
TELEFONSKA ŠTEVILKA VRTCA: 07 36 47 114

Zaključek vrtčevskega leta je pred vrati, zato smo se v torek, 18. 6. 2024, otroci in starši skupine Balončkov zbrali pri lovski koči LD Vinica. V prijetni senci smo staršem predstavili pesmi, deklamacije, ki smo jih spoznavali skozi vse leto. Ob tem smo se zelo zabavali, starši pa so nas nagradili z aplavzom in velikimi nasmeški. Nato so sledile igre z žogami in vrvjo. Okrepčali smo se s slastnimi priboljški in tudi malo počivali. Dobre volje pa nam ni manjkalo.

Vzgojiteljici Petro in Barbro so starši razveselili s prelepim darilom, za kar se jim iskreno in srčno zahvaljujeva.

Naše zaključno srečanje na Žežlju je bilo prijetno in zadovoljni smo se odpravili domov. Skupina Balončki.

(Skupno 127 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost