Spoštovani starši,

Vlada RS se je na seji dne 13. 1. 2021 na podlagi trenutne epidemiološke slike zopet odločila za podaljšanje ukrepov. Zaradi tega tudi v prihodnjem tednu od 18. 1. do 22. 1. 2021 vrtec deluje v zmanjšanem obsegu in zagotavlja le nujno varstvo otrok.

VSA DO SEDAJ DANA NAVODILA VELJAJO ŠE NAPREJ.

Pogoji vključitve otroka v vrtec: potrdilo delodajalca obeh staršev (velja za nove vključitve) in podpisana izjava, da je otrok zdrav in ni bil zadnjih 10 dni v stiku z okuženo osebo. Prihod vašega otroka v vrtec je potrebno obvezno sporočiti vzgojiteljici, da bomo lahko pravočasno poskrbeli za zagotavljanje ustreznih pogojev.

V primeru dodatnih pojasnil pokličite v tajništvo šole (07 3647 100) ali vzgojiteljico (07 3647 114) v času uradnih ur med 7.00 n 14.00.

Prav tako redno spremljajte spletno stran vrtca in šole, kjer bomo sproti objavljali podatke glede delovanja.

Ostanimo zdravi in optimistični!

mag. Ines Žlogar, ravnateljica

(Skupno 47 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost