Skoči na glavno vsebino
TELEFONSKA ŠTEVILKA VRTCA: 07 36 47 114

Ta naslov predstave, smo prebrali na tabli učilnice za slovenščino v OŠ Vinica. V četrtek, 25. 4. 2024, smo se z veseljem odzvali na povabilo učiteljice Mateje Medvešek Rjavec in si ogledali predstavo “Kaj pa če sanjaš čarovnice?”, ki so jo izvedli učenci šestega razreda. Ta predstava je bila zelo posebna, ker jo je napisala učenka Lara Prokšelj, ki je tudi igrala pomembno vlogo. Predstava nas je očarala, kajti ob gledanju vseh večplastnih likov, čarovniških urokov, smo lahko prisluhnili tudi prijetni glasbi in igranju na instrumente. Opazili smo različne rekvizite kot so metle, lončki, lovilec sanj. Bogata scenografija, ki so jo izdelali učenci, je pričarala prav posebno čarovniško vzdušje. Predstava nam je sporočila, da včasih tudi v slabih stvareh lahko najdemo kaj lepega. Hvala učencem šestega razreda in njihovi mentorici gospe Mateji, da so nas povabili na predstavo, v kateri smo resnično uživali. Čestitke tudi učenki Lari Prokšelj za izvirno zgodbo. Zagotovo bomo v naslednjih dneh tudi mi sanjali čarovnice. Otroci in vzgojitelji skupin Balončkov in Sovic.

(Skupno 129 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost