Prehrana

Prehrano otrok v vrtcu pripravljata  kuharja Mateja Žagar in Zoran Seme. Jedilnike sestavlja organizatorka šolske prehrane, učiteljica Marjetka Vesel.
Otroci jedo vse obroke v igralnicah. Hrano pripravljamo v šolski kuhinji in jo svežo prepeljemo v vrtec. Skrbimo, da so obroki energijsko in po pestrosti uravnoteženi ter primerni za otroke.
Obroki so razporejeni tako:

• zajtrk ob 8. uri,
  • dopoldanska malica ob 9.30 za Račke in Žogice,
  • kosilo za prvo starostno obdobje (Račke in Žogice) ob 11.15 ter za skupine Sovic in Balončkov ob 11.30,
  • popoldanska malica od 14.00 dalje za vse skupine.

Jedilnik 18. – 22. marec 2024

ALERGENI TABELA

Otroci imajo vedno na voljo nesladkan čaj in vodo. Vsi sokovi so 100%, kar pomeni brez dodanega sladkorja.

Do sprememb jedilnika lahko pride zaradi upravičenih razlogov (nedostavljena živila, bolniška odsotnost kuharskega osebja…)

Horizontal Backdrop With Border Consisted Of Fresh Organic Food. Banner  Template With Tasty Eco Wholesome Ripe Stock Vector - Illustration of  organic, carrot: 142317833

(Skupno 5.756 obiskov, današnjih obiskov 1)