Skoči na glavno vsebino
TELEFONSKA ŠTEVILKA VRTCA: 07 36 47 114

V petek, 3. 6. 2022, smo si skupine Žogic, Sovic in Vlakcev, v telovadnici OŠ Vinica,ogledali predstavo, ki jo je napisal učenec David Pavlakovič, z naslovom Ko zelena barva zmaga nad modrino ekrana. Otroci so zelo pozorno spremljali dogajanje in uživali v zgodbi. Učenci so nam skozi dramsko igro sporočili,kako pomembno je,da se v prostem času veliko gibamo na prostem in smo ob tem tudi osveščeni o varovanju okolja. Opomnili so nas na to,da moramo našo reko Kolpo ohraniti čisto, brez odpadkov in jo spoštovati. Predstavo so popestrili z glasbo in različnimi rekviziti in nam tako še bolj doživeto predstavili pomen varovanja reke Kolpe. Hvala vsem, otroci in vzgojiteljice Žogic, Sovic in Vlakcev

(Skupno 92 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost