Skoči na glavno vsebino
TELEFONSKA ŠTEVILKA VRTCA: 07 36 47 114

V okviru TEDNA OTROKA, smo v Enoti vrtca pri OŠ Vinica, pripravili prav poseben dan za otroke. Takoj po zajtrku smo ustvarili skupno risbo vseh otrok in nato odprli vrata igralnic, da so otroci prosto prehajali iz ene igralnice v drugo, se obiskovali in skupaj igrali. Nato smo se odpravili v telovadnico OŠ Vinica, kjer smo se vsi od najmlajših do najstarejših razgibali na poligonu, ki smo ga zaključili z igro Tla gorijo. Ob koncu aktivnosti, smo si še ogledali animiran film Gledališki korenček. Ves dan smo se imeli resnično lepo. Bili smo aktivni, drug drugega vzpodbujali, se zabavali in tkali prijateljske vezi. Ta dan je bil prav poseben, ker smo se združili vsi, tako otroci kot odrasli našega vrtca. Otroci in strokovne delavke Enote vrtca pri OŠ Vinica

(Skupno 300 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost