Skoči na glavno vsebino
TELEFONSKA ŠTEVILKA VRTCA: 07 36 47 114

V petek, 28. 10. 2022, smo Balončki obiskali knjižnico OŠ Vinica. Knjižničarka Barbara Stuhne Vuk nam je predstavila knjižnico, pravila, ki veljajo v njej in skupaj smo ugotavljali, kako ustrezno ravnamo s knjigami. Pogovarjali smo se tudi o Bralni znački, ki jo bomo pričeli izvajati v mesecu novembru. Ob koncu našega srečanja nam je prebrala pravljico, ki govori o jeseni z naslovom “Ali veš, koliko te imam rad”. Knjižničarki pa smo zapeli Rjavo pesmico. Po obisku knjižnice, smo si ogledali v avli naše šole slikarsko razstavo Ex- tempora. Ugotovili smo, da so nam upodobljeni motivi znani in uživali v pisanih barvah razstave. Preživeli smo prijeten dopoldan, za katerega se zahvaljujemo naši knjižničarki Barbari. Balončki

(Skupno 104 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost