Skoči na glavno vsebino
TELEFONSKA ŠTEVILKA VRTCA: 07 36 47 114

Balončki smo komaj dočakali petek, 26. 5. 2023, ko smo se po zajtrku z avtobusom odpravili v mesto Črnomelj.

V mestu smo si ogledali Grad Črnomelj in sodišče…

Cerkev sv. Petra, banko NLB in Glasbeno šolo Črnomelj…

Pot nas je vodila mimo Belokranjskega muzeja, župnišča in cerkvice Sv. Duh…

Po mostu smo se sprehodili do Vrtca Črnomelj -Enota Loka, kjer nas je prijazno pričakala vzgojiteljica Irena Kos in nam razkazala njihov čisto nov in lep vrtec. Okrepčali smo se s čajem in sadjem, se malo poigrali in zadovoljni odpeljali z avtobusom nazaj v naš vrtec. Na izletu smo se imeli zelo lepo, raziskali smo naše najbližje mesto Črnomelj in se strinjali, da ga zagotovo še kdaj obiščemo. Hvala Ireni Kos za prijazno in srčno povabilo v njihov vrtec in malico, skupina Balončki.

(Skupno 126 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost