V torek, 19. 3. 2024, nas je v skupini Balončkov obiskal vrtnar Miha Mravinec. Povabili smo ga, da nam je pomagal pripraviti gredico za saditev krompirja. Povedal nam je, kako lahko posadimo krompir. Miha je s seboj prinesel vrtnarska orodja (lopate, grablje, motiko), s katerimi je prekopal gredo ter izkopal jamice za semenski krompir, ki so ga otroci prinesli od doma. Pri tem smo mu z veseljem pomagali. Vsak otrok si je posadil en krompirček v zemljo. Krompir bomo vsak teden opazovali in ugotavljali, kako napreduje njegova rast. Vrtnar nam je povedal, da ga moramo nagrniti in ko bo malo večji tudi okopati z motiko. Hvala Mihi za pomoč, trud in čas, ki si ga je vzel za nas, otroci in vzgojiteljici Petra in Barbra.