Skoči na glavno vsebino
TELEFONSKA ŠTEVILKA VRTCA: 07 36 47 114

Dobrodošli v svetu imenitnih pravljic, pesmic in zabavnih nalog. Tu lahko prisluhnete najboljšim zgodbicam in pesmicam iz bogate zakladnice revij Ciciban in Cicido. Tu si lahko vsak mesec ogledate novo epizodo Meda in Pujsija in se lahko zabavate z interaktivnimi nalogami.

https://www.mladinska-knjiga.si/cicisvet

Dejstvo je, da so otroci že zelo zgodaj v stiku z zasloni, zato je dolžnost odraslih – staršev, vzgojiteljic, vzgojiteljev, učiteljic, učiteljev in drugih strokovnih delavcev – da otroka zaščitimo pred nevarnostmi elektronskih naprav, da reguliramo in sami izbiramo vsebine, s katerimi bodo malčki in otroci prišli v stik. V uredništvu revij Ciciban in Cicido so tako osnovali spletne vsebine za najmlajše Cicisvet, kjer najdete skrbno izbrane zvočne pravljice in pesmi iz revij, ki jih interpretirata izvrstna pripovedovalca Katja Preša in dr. Ambrož Kvartič, animirane zgodbe o Medu in Pujsiju in interaktivne ciciveselošolske naloge, ki so namenjene šolarjem.

Na spodnji povezavi lahko prisluhnete izbrani majevski pravljici v rubriki Cici zvočnice:

https://www.mladinska-knjiga.si/cicisvet/cicizvocnice

(Skupno 52 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost