Skoči na glavno vsebino
TELEFONSKA ŠTEVILKA VRTCA: 07 36 47 114

V sredo, 24. 5. 2023, smo se Balončki spet igrali z žogami. Tokrat nas je obiskal dipl. kineziolog Zoran Šutej, ki je za nas pripravil zanimive igre z žogo. Žoge smo odbijali in se igrali, da “skačejo” in jih lovili “bežijo”. Nato smo jih zavrteli na tleh “se vrtijo.” Žoge so tudi “letele”, ko smo jih visoko vrgli nad glavo in ujeli. Igrali smo se tudi, da žoge “potujejo” in z žogami krožili okrog glave, žoge so potovale tudi pod “mostičkom” in smo krožili v razkoraku okoli nog. Žoge smo podajali prijateljem v krogu sede. Igre so nam bile zelo zabavne in z navdušenjem smo se igrali z Zoranom. Zahvaljujemo se mu, da je za nas pripravil tako lepe igre, nas dobro razgibal in naučil spretnosti z žogo. Hvala Zoran, otroci in vzgojiteljici skupine Balončkov.

(Skupno 100 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost