Skoči na glavno vsebino
TELEFONSKA ŠTEVILKA VRTCA: 07 36 47 114

V nacionalnem projektu Zdravje v vrtcu, smo v letu 2022/2023 sodelovale vse štiri skupine naše Enote vrtca pri OŠ Vinica. Aktivnosti za krepitev zdravja smo izvajali na različnih področjih, ki so med seboj povezana in se dopolnjujejo. Veliko pozornosti smo namenjali zdravi prehrani, varnemu fizičnemu okolju, gibanju, dobremu počutju in dobrim odnosom ter osebni higieni.

Pripravili in izvajali smo poligone v telovadnici, pohode, tako z otroki kot starši, se igrali različne igre z žogami, se veliko gibali na prostem, tudi v deževnih dneh, spoznavali sadje in zelenjavo. Vzgojiteljice smo se udeležile predavanj in ogledov praktičnih primerov izvedbe dejavnosti na to temo.

S pridnim in vztrajnim delom smo si prislužili nalepko Zdravje v vrtcu, s katero ponosno dokazujemo, da se v našemu vrtcu zavedamo in krepimo pomen zdravih navad, tako pri otrocih kot strokovnih delavcih.

(Skupno 42 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost