Skoči na glavno vsebino
TELEFONSKA ŠTEVILKA VRTCA: 07 36 47 114

V sredo, 29. 5. 2024, nas je v igralnici presenetil naš vzgojitelj Zoran Šutej, ki je bil oblečen drugače kot ponavadi. Otroci so ugotovili, da je oblečen v reševalca iz vode. Zoran je namreč nekaj časa opravljal ta poklic, zato nam ga je zelo nazorno in lepo predstavil. Povedal nam je, kako reševalci pomagajo utopljencem v morju, jezeru, reki, na bazenu. Predstavil nam je pripomočke, ki jih reševalci uporabljajo pri reševanju (rešilne jopiče, reševalno tubo in obroč). Seznanili smo se tudi z oznakami, ki opozarjajo na nevarnost v in ob vodi. Ob koncu srečanja, smo si ogledali še posnetek oddaje Firbcologi: Reševalec iz vode.

Zahvaljujemo se našemu Zoranu, za poučno in zanimivo predstavitev. Hvala Zoran, otroci in vzgojiteljici skupine Balončkov.

(Skupno 72 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost