RAČKE

Praznični mesec december je poln pričakovanj, obdarovanj in veselih presenečenj. Je čas, ki ga imamo vsi radi, še zlasti otroci. Letos december preživljamo nekoliko drugače. Zaradi trenutnih razmer nas je zelo malo. Zelo pogrešamo svoje prijatelje a si kljub vsemu decembrske dneve popestrimo s petjem zimskih pesmi, rajanjem in izdelovanjem »zimskih« izdelkov. Praznovali smo tudi rojstna dneva, okrasili smo smrečici in se veliko igrali.

Ker pa smo letos bili zelo pridni, nas je obiskal tudi Božiček. Dobili smo veliko daril, s katerimi se bomo igrali vsi skupaj, ko se vrnemo nazaj.

Spodaj si lahko pogledate nekaj utrinkov, veseli pa bomo tudi kakšne vaše slikice, kako se imate vi doma.

Vsem želimo lepe praznike. V novem letu pa veliko zdravja, veselja, sreče in ljubezni.

Se vidimo. Srečno.

Oglasila se nam je Klara. Vse zelo pogreša. Mami pravi, da se doma zabava z Adamom in uživa 100 na uro, vseeno pa komaj čaka, da nas vse vidi! Klara s celo družino želi vsem lepe praznike in upa da se kmalu vidimo. Poslala nam je tudi nekaj slikic, katerih smo bili zelo veseli.

Hvala Klara. Tudi mi te pogrešamo. Ostani zdrava in lepe praznike.

(Skupno 532 obiskov, današnjih obiskov 3)
Dostopnost